Filo Kiralama

İşletmenizin dinamizmini artıran, filo yönetim maliyetlerini düşüren ve değişen koşullara en etkili şekilde uyum sağlamanıza olanak tanıyan filo kiralama hizmetimizle şimdi tanışın. Uzun vadeli araç kiralama ihtiyaçlarınıza özel olarak geliştirdiğimiz filo çözümleri ile ticari performansınıza güç katıyoruz. Türkiye genelinde sunduğumuz filo araç kiralama çözümlerimize hemen göz atın.

 

Filo Kiralama Hizmeti

Filo Kiralama, Cukurovarentacar.com.tr'nin kurumsal müşterilerine uzun dönem operasyonel araç ihtiyaçları için sunduğu bir kiralama çözümüdür. Güçlü finansal yapımız, çok çeşitli araç seçeneklerimiz ve uzman ekibimizle işletmenizin uzun süreli operasyonel ulaşım ihtiyacı olan her an hizmetinizdeyiz.  

 

Filo araç kiralama hizmetimiz kapsamında firmanızın operasyonel ihtiyaçları için gereken araçları ve yönetsel yazılımları sağlıyoruz. Araçların yetkili servislerde bakım ve onarım işlemlerini biz yaptırıyoruz. Kasko, sigorta ve vergi süreçlerini üstleniyoruz. Mekanik arızalar ve kazalarda ikame araç hizmeti sunarak işlerinizin aksamasını önlüyoruz. Finansal yükünüzü azaltan ve ticari performansınızı artıran filo kiralama hizmetimizden operasyonlarınız için gerekli araç sayısı fark etmeksizin yararlanabilirsiniz.

 

Operasyonel filo kiralama işlemlerimiz kapsamında üstlendiğimiz hizmetler:

 • Tek bir yazılım panelinden araçlarla ilgili tüm süreçlerin yönetimi ve raporlanması
 • Araçların periyodik bakımlarının anlaşmalı yetkili servislerimizde yapılması
 • Uzman ekiplerimiz tarafından kaza ve hasarların yönetilmesi
 • Mümkünse yerinde onarım, yoksa en yakın yetkili serviste onarım hizmeti
 • Aynı gün onarım imkanı olmayan hallerde yedek araç hizmeti
 • HGS işlemlerinin yönetimi, raporlanması ve aylık faturalandırılması
 • Trafik ve egzoz muayenelerinin yapılması
 • Yıllık tüm sigorta poliçelerinin anlaşmalı kuruluşlarımızca düzenli olarak yenilenmesi
 • Yıllık lastik değişimi ve yazlık-kışlık lastiklerin depolanması
 • Periyodik olarak araçların yenilenmesi
 • Günün 24 saati müşteri desteği ve yol yardım hizmeti

 

Filo kiralama hizmetimiz hakkında birebir görüşmek ve daha kapsamlı bilgi almak isterseniz, size en yakın ofisimizde filo uzmanlarımızla bir kahve içmeye bekleriz:

Adana Havalimanı
Hatay Havalimanı
Gaziantep Havalimanı
Kayseri Havalimanı
Mersin Şehir Merkezi
Osmaniye Şehir Merkezi

 

 

Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Operasyonları için araç filosu oluşturmak isteyen müşterilerimizle birebir ilgileniyor ve ihtiyaçlarına en uygun filo araçlarını en hızlı şekilde sağlıyoruz. Firmamızda filo kiralama süreci şu şekilde işliyor:

 1. Bize ulaştığınızda, işletmenizin ne tür faaliyetleri olduğu, hangi işleri için ve kaç tane araca gereksinim duyduğunu soruyoruz. Bu doğrultuda, çeşitli araç alternatiflerinden oluşan bir teklif hazırlıyoruz.
 2. Teklifimizde farklı araç tipleri için 12, 24 ve 36 aylık filo kiralama ücretlerini, ödeme koşullarını ve sunduğumuz hizmetlerin tümünü detaylı şekilde belirtiyoruz.
 3. Şirketin finans ve operasyon yapısına uygun olan teklif seçilmesine müteakip araçların tedarik işlemlerini başlatıyoruz.
 4. Filo araçlarının satın alım işlemleri tamamlandıktan sonra firmanın çalışma bölgelerindeki yetkililere teslimat yapılıyor.
 5. Uzun vadeli filo kiralama işlemlerinde aracın mülkiyetiyle ilgili doğacak tüm riskleri firmamız üstleniyor.
 6. Filo sözleşmesi dahilinde aracın sigorta, pul, plaka işlemleri ve ruhsat kaydı firmamız tarafından yaptırılıyor.
 7. Araçlarda bulunması gereken ilk yardım çantaları, yangın söndürme ekipmanları ve kar zincirleri tüm araçların içinde hazır olarak bulunduruluyor.
 8. Araçların trafik ve egzoz muayeneleri yanı sıra yetkili servis bakımları firmamız sorumluluğunda aksatılmadan yaptırılıyor.
 9. Filo kapsamında olan tüm araçların vergisel ve yasal işlemleri firmamız tarafından titizlikle takip ediliyor ve ödemeleri yapılıyor.
 10. Sözleşme çerçevesinde belirlenen tutar üzerinden müşterilerimize aylık hizmet faturalarını hazırlayıp gönderiyoruz.
 11. Sözleşme sonunda işletme isterse araçlar yenilenerek yeni bir filo kiralama sözleşmesi düzenleniyor. Eski araçlar ise firmamızın envanterine geri dönüyor.

 

 

Filo Kiralamanın Avantajları

Filo kiralama, bu hizmeti tercih eden firmalara birçok avantajı da beraberinde getirir. Bunlar:

 • Filo kiralama hizmetini tercih eden işletmeler, yüksek maliyetli araba satın alma süreçlerinden kurtularak, operasyonel araç ihtiyaçlarını daha düşük maliyetlerle sağlarlar.
 • Satın almanın getirdiği bakım, onarım, muayene, sigorta ve rent a car kasko gibi operasyonel ve mali süreçlerle uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Bir filoya direkt yatırım yapmanın beraberinde getirdiği evrak işlemleriyle zaman kaybetmez.
 • Araçların kazaya karışması durumunda yedek araç hizmetinden yararlanır. Böylece, aracın onarımı için serviste geçen süre zarfında iş akışı bozulmaz.
 • Filo olarak araç kiralayan firmalar sadece aylık sabit faturalarını öder ve yakıt masraflarını üstlenir.
 • Araçların 2. el satış süreçleri filo karalama hizmeti alan şirketlerin sorumluluğunda değildir. Sözleşme sonunda veya araçlar yenilendiğinde, eski araçların satış süreci firmamız sorumluluğundadır.
 • Filo kiralama hizmetlerinden yararlanan firmalar, bu süreçte oluşan tüm harcamaları ve vergileri gider olarak gösterebilir.

 

 

Kiralık Filo Araçları

Filo kiralamak isteyen kurumsal müşterilerimizin operasyonel ihtiyaçlarına hitap eden çeşitli araç seçenekleri sunuyoruz. İşiniz için ideal araç veya araç karmasını seçip filo uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve şirket bütçenize uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

EkonomikOrta SınıfLüks GrupHafif AraziTicari
Fiat EgeaRenault MeganeVW PassatDacia DusterFiat Doblo
Renault SymbolFord FocusAudi A3Nissan QashqaiFord Courier
Peugeot 301Toyota CorollaMercedes C SerisiPeugeot 2008Peugeot Rifter
Hyundai i20Hyundai ElantraBMW 3 SerisiAudi Q2Opel Combo

 

 

Filo Araç Kiralama Fiyatları

Filo kiralama fiyatları, aracın bulunduğu kategoriye, markasına ve donanım özelliklerine göre farlılık gösterir. Aracın kiralama süresi ve fatura ödeme periyodu (örneğin aylık veya 3 aylık periyotlar) operasyonel kiralama fiyatlarına etki eden faktörlerdendir. Ayrıca, döviz kurlarındaki hareketlilik filo araç kiralama ücretlerine doğrudan yansır. En uygun fiyatlarla operasyonel filo kiralamak için ideal dönem yılın son aylarıdır. Bu dönemde tüm markaların sunduğu finansman kolaylıkları sayesinde kurumsal araç filonuzu daha erişilebilir ücretlerle sağlayabilirsiniz.

 

Siz de işletmenizin operasyonları için en doğru filoyu cazip fiyatlarla kiralamak isterseniz, uzun dönem araç kiralama alanındaki tecrübemize güvenebilir ve kurumsal müşterilerimize sunduğumuz avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezimizi arayıp kurumsal kiralama danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimizi Keşfedin

Yukarı Çık